مرجع فارسی فارکس    ForexInsight

تحلیل EUR/USD چهارشنبه 18 بهمن

تحلیل EUR/USD: همانطور که انتظار می‌رفت یورو/دلار مقداری از روند نزولی جمعه و دوشنبه این هفته را اصلاح کرد.

 

در این ویدئو به تحلیل EUR/USD در روز چهارشنبه 18 بهمن پرداختیم

 

همانطور که انتظار می‌رفت یورو/دلار مقداری از روند نزولی جمعه و دوشنبه این هفته را اصلاح کرد. EUR/USD در روزهای سه‌شنبه و صبح چهارشنبه تا سطح 1.0724 روند را اصلاح کرد. این جفت ارز در معاملات روز چهارشنبه اروپا، قلعه بالای 1.0750 نگه می دارد.

 

 

بررسی تکنیکال

 

اگر EUR/USD به پایین‌تر حرکت کند و به پایین‌ترین سطح سال 2024 در 1.0722 برسد، می تواند به پایین ترین سطح نوامبر 2023 یعنی 1.0516 و پس از آن به پایین ترین سطح هفتگی 1.0495 برسد. در روند صعودی، قیمت باید از بالاترین سطح هفتگی 1.0932 عبور کند تا به بالای سطح هفتگی بعدی 1.0998 برسد. افزایش بیشتر از اینجا ممکن است راه را برای فشار احتمالی برای رسیدن به قله دسامبر 1.1139 هموار کند.

 

 

 

 

 

در ادامه. . .

 

پس از شروع منفی هفته، EUR/USD بدبینی را افزایش داد و قیمت را نزدیک به پایین ترین حد اخیر در باند 1.0725/20 در روز سه شنبه نگه داشت.

یادآوری این نکته مهم است که افزایش اخیر در روند نزولی جفت ارز به دنبال اظهارات جروم پاول رخ داد. این اظهارات نشان دهنده قصد فدرال رزرو برای حفظ موضع محتاطانه در مورد تعدیل نرخ بهره بود. پاول همچنین بر لزوم اطمینان بیشتر قبل از در نظر گرفتن هرگونه کاهش در نرخ بهره تاکید کرد.

علاوه بر این، پاول بر اهمیت انتظار فدرال رزرو برای شواهد مشخص مبنی بر اینکه تورم به طور مداوم به 2 درصد کاهش می یابد، تاکید کرد. او در عین حال وضعیت قوی فعلی اقتصاد را تایید کرد که احتمال رکود را کاهش می دهد.

 

 

5 1 رای
به این پست امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تحلیل EUR/USD: همانطور که انتظار می‌رفت یورو/دلار مقداری از روند نزولی جمعه و دوشنبه این هفته را اصلاح کرد.

نویسنده

اشتراک گذاری
0
نظر شما درباره این پست چیست؟x