مرجع فارسی فارکس    ForexInsight

تحلیل EUR/USD سه‌شنبه 24 بهمن

تحلیل EUR/USD: یورو/دلار بعد از اصلاح چند روزه و ضعیف در روز دوشنبه با قوی تر شدن شاخص دلار کنل روزانه را در سطح منفی بست.
در این ویدئو به تحلیل EUR/USD در روز سه‌شنبه 24 بهمن پرداختیم

 

 

تحلیل تکنیکال EUR/USD

یورو/دلار بعد از اصلاح چند روزه و ضعیف در روز دوشنبه با قوی تر شدن شاخص دلار کندل روزانه را در سطح منفی بست. اما با این کاهش اندک روند اصلاحی همچنان پابرجاست. قیمت اگر بتواند سطح 1.0800 را دوباره آزمایش کند و حتی عبور کند احتمال می‌رود چشم انداز این جفت ارز صعودی شود. اما اگر توانایی عبور از این سطح‌ها را نداشته باشد و قیمت پایین تر بیاید احتمال پایین تر رفتن از سطح 1.0500 و در ادامه 1.0200 وجود دارد.

 

 

 

 

در ادامه …

 

یورو/دلار آمریکا با افزایش تقاضای دلار آمریکا در اوایل جلسه اروپا در روز سه شنبه به 1.0766 کاهش یافت. بازارها پیش از انتشار داده های کلیدی ایالات متحده به حالت محتاطانه روی می آورند. جهش ملایم در دلار آمریکا باعث بازگشت جزئی در جهان مرتبط با ریسک در ابتدای هفته شد. این رفتار باعث شد که EUR/USD پس از آزمایش زودگذر منطقه بالای رقم 1.0800 به سمت اواسط 1.0700 عقب‌نشینی کند.

بازیگران بازار اکنون منتظر به روز رسانی تورم ایالات متحده (ایالات متحده) هستند. این کشور شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) ژانویه را در روز سه شنبه منتشر خواهد کرد که 0.2% در ماه مارس و 3% سالانه مشاهده می شود. انتشار نسخه اصلی 3.8 درصد پیش بینی می‌شود، اندکی کمتر از 3.9 درصد ثبت شده در دسامبر. انتشار پایین‌تر از حد انتظار می‌تواند امیدها برای کاهش سریع نرخ بهره در ایالات متحده را زنده کند.

میشل بومن، عضو شورای حکام فدرال رزرو، روز دوشنبه تکرار کرد که نرخ فعلی در محل مناسب است، و افزود که «پیش‌بینی» زمان کاهش نرخ‌ها خیلی زود است. در نهایت، او گفت که انتظار ندارد کاهش در آینده نزدیک مناسب باشد. توماس بارکین و نیل کشکاری در طول بعد از ظهر آمریکا در رویدادهای مختلف سخنرانی خواهند کرد، اما هیچ غافلگیری از آن طرف انتظار نمی رود.

 

 

5 1 رای
به این پست امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تحلیل EUR/USD: یورو/دلار بعد از اصلاح چند روزه و ضعیف در روز دوشنبه با قوی تر شدن شاخص دلار کنل روزانه را در سطح منفی بست.

نویسنده

اشتراک گذاری
0
نظر شما درباره این پست چیست؟x